Про розділ Корупція і закупівлі

info Корупція і закупівлі

Інформація про розділ

  Сфера державних закупівель  корумпована  - чи не щодня засоби масової інформації інформують про неефективне використання  державних коштів  у  державних закупівлях , але в Україні практично немає такого ресурсу, куди б можна було б повідомити про події, що вже трапилися.

У розділі «Корупція і закупівлі» ви зможете прочитати про тих, кого цілком обґрунтовано можна запідозрити в  корупції  та про тих, кого суди визнали корупціонерами. А також дізнатися інформацію про учасників  змов  між замовниками та постачальниками, та про органи виконавчої влади або учасників торгів, які приховують інформацію про державні закупівлі.

Ми повинні бути об’єктивними. Тому вся інформація, що надається, базується на офіційних рішеннях органів влади або на обґрунтованих розслідуваннях українських мас медіа.

А ще зможете дізнатися про перебіг виконання проекту "Державна антикорупційна політика - під контролем громадськості", що здійснюється коаліцією громадських організацій та незалежних експертів.

Цей ресурс створений для вас, шановні відвідувачі. Ми запрошуємо вас надавати власну інформацію про неефективне використання  державних коштів . Разом з тим, закликаємо вас ретельно обґрунтовувати ваші висновки та оцінки.

  Перейти до підрозділів:

ГАЛУЗЕВЕ РЕГУЛЮВАННЯ     ДЕРЖАВНА АНТИКОРУПЦІЙНА ПОЛІТИКА - ПІД КОНТРОЛЕМ ГРОМАДСЬКОСТІ     Досьє

Ви тут: Головна