ОФІЦІЙНЕ ДРУКОВАНЕ ВИДАННЯ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ

 

VisnykDerzhZakupivel

Пункти 10 та 11 частини першої статті 8 Закону України № 2289 передбачають, що Уповноважений орган:

"10) виступає засновником та забезпечує видання безоплатного державного офіційного друкованого видання з питань державних закупівель ;

11) виступає засновником та забезпечує видання безоплатного міжнародного інформаційного видання з питань державних закупівель".

"Оголошення про результати процедури закупівлі, що були опубліковані в державному офіційному друкованому виданні з питань державних закупівель та відповідних міжнародних виданнях у випадках, передбачених цим Законом" перевіряються до здійснення оплати за договорами про закупівлю Державною казначейською службою України {Абзац другий частини четвертої статті 7 із змінами, внесеними згідно із Законом N 3681-VI ( 3681-17 ) від 08.07.2011 }.

"3. Процедура закупівлі , крім закупівель за процедурою електронного реверсивного аукціону, попередня кваліфікація учасників не можуть проводитися до/без публікації оголошення про проведення процедури закупівлі в державному офіційному друкованому виданні з питань державних закупівель згідно з абзацом першим частини другої цієї статті". { Частина третя статті 10 із змінами, внесеними згідно із Законом N 4917-VI ( 4917-17 ) від 07.06.2012 }

Також див. Наказ Міністерства економіки України № 932 від 28.07.2010 р. " Про визначення офіційного друкованого видання з питань державних закупівель... "

 Реєстрація замовників здійснюється згідно документу "Порядок подання замовниками інформації для публікації в інформаційному бюлетені "Вісник державних закупівель" через веб-портал з питань державних закупівель .

 
 
 
  navcentr  Консультаційний центр з питань державних закупівель.
 
 
 
Ви тут: Головна